50 Loops

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Motionlab Interactive
50 Loops, yaratıcı tasarımları ile oyuncuların dikkatini çeken başarılı bir mobil oyundur.

Birbirinden farklı oyun tasarımları ile karşımıza çıkan 50 Loops mobil oyununda keyifli vakit geçireceksiniz. Oyunu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek sonsuz koşu macerasına atılabilirsiniz. Oyunda ilerleme kat etmek için reflekslerinizi kullanacak ve daha da başarılı olmak için çabalayacaksınız. 

Oyun renkli bir platform üzerine kurulmuş olup hızlı bir şekilde koşmanızı gerektiren bir oyundur. Platformun üzeri engellere doludur. Her bir engeli aşarak daha uzun süreli koşmaya çalışacaksınız. Birbirinden farklı platformlarda koşarak daha da ileriye gitmek için tüm engelleri aşmaya çalışacaktır. Koşu esnasında önünüze bir çok engel düşecek her an dikkatli olmalı ve  karakterinizin yara almadan ilerleme kat etmesini sağlamalısınız. Oyunun her anı size aksiyonu ve heyecanı yaşatacak düzeydedir. 

Android cep telefonunuzun dokunmatik özelliği sayesinde 50 Loops oyununda yer alan karakteri platformun sonuna kadar gitmesini sağlamaya çalışacaksınız. Engeller sizi durdurmak istese de siz asla durmadan hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Diğer koşu oyunlarından çok daha farklı olan 50 Loops oyununa sizde ücretsiz bir şekilde sahip olarak oynamaya başlayabilirsiniz. 

50 Loops indir
DİĞER SÜRÜMLER